Kurumsal

Analizisg Hakkımızda

2004 Yılından beri  deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada danışman Kadromuz deneyimli a,b,c iş güvenliği uzmanları  ile Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığı ’ndan akredite mühendislerinden oluşmaktadır.

Deneyimli kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti en optimum koşullarda sunmayı prensip edinmiş “ANALİZ İş Sağlığı ve Güvenliği & Çevre” olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sadece İstanbul’u değil, tüm Türkiye’yi bir çalışma sahası olarak gören bizler; siz değerli müşterilerimizden aldığımız destek ile sürekli kendimizi yenileyerek iş ayrımı yapmadan, yapabileceklerimizin sınırlarını zorlayarak, hayal gücümüzle yolumuzu aydınlatarak çalışmalarımıza devam ediyoruz…

Profesyonel teknik ekipmanlarımız ile günümüzün teknolojisini takip ederek ve uygulamalarımızda yer vererek kaliteli hizmet sunmaya çalışmaktayız

Saygılarımızla…

Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

Analiz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ve Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla dürüstlük ve tarafsızlık ilkelerinden ödün vermeksizin, uzman kadrosu ve uluslararası standartlara uygun ekipman ile daha iyi hizmet ve kalite güvencesi vererek mevcut yasalar çerçevesinde bilimselliğe açık, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu, kaliteli ve ülke şartlarına uygun Proje çalışmaları yürütmeyi ayrıca konusunda Türkiye’ de öncü olmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Analiz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ve Mühendislik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde yönetmelik ve yasalara uygun olarak kurduğumuz sistemimiz; uzman kadrosu ve ekip ruhu ile vereceği ölçüm çalışmaları yapmak suretiyle taahhüdü altındaki projeleri tarafsız, doğru, amacına uygun ve en kısa zamanda bitirme garantisiyle sürekli olarak hizmet alanını geliştirmek, kurumsal kimliği konusunda öncü olmayı vizyon edinmiştir.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

ANALİZ  İş Sağlığı ve  güvenliği & İSG Ölçüm  Laboratuvarı Yönetimi;

Müşteriye verilen deney hizmetlerinde müşteriye sunulan deney metotlarına ve müşterinin şartlarına uygun  olarak  hatasız  ve  profesyonel çalışma  ile sunduğu hizmetin kalitesini  en  üst  düzeyde tutacaktır.

İlgili yasalar dikkate alınarak ulusal ve uluslararası standartlarda sürekli gelişme gösteren tarafsız, bilimsel ve ülke şartlarına hitap eden kalite politikasını benimsemiş ve taahhüt altına almıştır. Firmamız laboratuarında TS EN ISO/EC 17025 standardına uygun olarak Ülkemizde yasa gereği veya özel istekler sonucunda istenecek İşçi sağlığı İş Güvenliği ölçümlerini tarafsız, doğru, bilimsel ve güvenilir bir şekilde yapmayı kendine hedef seçmiştir.

Deney çalışmalarında yer alacak olan personelin, kalite dokümantasyonunda belirlenen politika ve prosedürlerin çalışmaları sırasında uygulamalarını sağlayacak eğitimler düzenlenir.

Personel sürekli eğitime tabi tutulacak, seminerlere katılımı sağlanarak konusunda uzmanlaşması sağlanacaktır.

Akreditasyon koşullarında çalışan bir laboratuvar ile sürekli karşılaştırmalı ölçümler yapılacak, kalibrasyona önem verilecek, hatasız ve profesyonel çalışma sağlanacaktır.

Günün değişen koşullarını takip edebilen ve ayak uydurabilen, vizyon ve misyonundaki prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden, konusunda öncü bir kuruluş olmayı ve laboratuvar çalışmalarında TS EN ISO/IEC 17025 standardına uymayı taahhüt eder.

Chat Aktif
Bize Yazın !
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?