Dijital Menü & QR Menü

Menufour, kullanıcıların kişisel akıllı telefonlarından QR kodunu taratarak İşletmenin Menüsüne ve İşletmenin Kullanıcılarına duyurmak istediği tüm bilgilere ve yeniliklere erişmesini sağlayan, Web Tarayıcı ve Mobil Uygulama üzerinden çalışabilen bir sistemdir.

Gün içinde sürekli kullandığımız ama halka açık tuvaletlerden bile daha kirli olan 16 eşyalardan 4.sırada
Menüler gelmektedir. COVID-19 sebebiyle bu durum işletmeleri ve müşterilerini daha da zor durumda bırakmaktadır. Bu nedenle bu sorunu çözme amaçlı 6 yıldır geliştirilmekte olup sağlam temeller üzerine oturttuğumuz Menufour, kullanıcıların günde 500 den fazla kişinin eli değen, zamanla deforme olmuş, güncel fiyat konusunda basım maliyetlerinin olduğu fiziksel menüleri ortadan kaldırıp tamamen bulut tabanlı ister web browser ister Menufour Mobil Uygulaması  üzerinden kullanabilecekleri; Online rezervasyon, şal isteme, hesap isteme ve sipariş verme gibi taleplerini kolayca gerçekleştirmek. İşletmeye verilen özel bir panel yardımıyla menünün fiyatlarından içeriğine, talepler bölümünde hangi isteklerin bulunacağından gün/ay/yıl sonu raporlarına kadar ve daha 120+ den fazla özelliği barındırmakta.

Menülerin yasaklanmasına yönelik yayınlanan genelge ve Almanya, Danimarka ve İsviçre’de yasaklanması konunun hijyen boyutundaki önemini tekrar anlamamızda yardımcı olmakta.

Öncelik kullanıcı deneyimi odaklı çalışan uzman geliştirici kadromuz Menufour’a yeni özellikler eklemeye devam etmekte. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Chat Aktif
Bize Yazın !
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?